Centrum Kompetencji FORUM
Live support software

Polecamy:


Jesteśmy członkiem PIFSKrótko o nas.
Szkolenia na Centrum Kompetencji to między innymi seminaria, warsztaty, szkolenia video, wykłady online, konferencje i kongresy, szkolenia z nieruchomości, kursy administracyjne oraz szkolenia zamknięte jak i otwarte dla pracowników, menedżerów oraz nauczycieli.

Kursy przez internet (online) - zapraszamy do współpracy!

Szybko znajdź szkolenia w mieście:

Najbliższe szkolenia - Poznań

Lista szkoleń z miasta Poznań. Sprawdź dostępne tematy najnowszych szkoleń na terenie miasta Poznań. Zapisz się już dziś i weź udział w wybranym szkoleniu.

Szkolenia w Poznaniu – centrum biznesu i handlu oraz jednym z najprężniej funkcjonujących ośrodków w kraju - to doskonała szansa na rozwój lub pogłębienie własnej działalności. Jest to duże miasto targowe, doskonałe miejsce na zorganizowanie profesjonalnych warsztatów czy skutecznego szkolenia. Poznań posiada również bogatą bazę lokalową i świetną komunikację. Blisko stąd zarówno do Niemiec, jak i do centrum Polski. Z pewnością warto z tego położenia skorzystać.

Szkolenia:

Temat szkolenia Miasto Data
Jak efektywnie ograniczyć koszty oraz straty na produkcji?
Optymalizacje działu produkcji do natychmiastowego wdrożenia - analiza przypadków z wybranych hal produkcyjnych + wnioski + rekomendacje.
Poznań 22.07.2015
Jak pomysłowo i wydajnie pozyskiwać wartościowe leady mailowe i telefoniczne?
Wdrażanie wielokanałowych narzędzi pozyskiwania leadów sprzedażowych oraz projektowanie skutecznych formularzy i landing page
Poznań 29.07.2015
Jak wprowadzić i "argumentować" wyższe ceny w sprzedaży?
Warsztaty konstruowania polityki handlowej i argumentacji marketingowej, dzięki której podniesiesz i utrzymasz wyższe ceny (warsztaty i konsultacje dla szefów sprzedaży i marketingu)
Poznań 28.07.2015
Jak zaplanować i przeprowadzić zyskowną inwestycję w fotowoltaikę?
Warsztaty kalkulowania opłacalności fotowoltaiki, oraz skuteczne wnioskowanie o dofinansowanie i przygotowanie do inwestycji w OZE "krok po kroku"
Poznań 28.07.2015
Nowa Ocena Zgodności Maszyn i Urządzeń oraz Nowa Dokumentacja Maszynowa
warsztaty i konsultacje dla działów technicznych i UR, producentów i importerów maszyn i urządzeń
Poznań 31.07.2015
Ogólnopolskie certyfikowane warsztaty przygotowania bezpiecznych umów budowlanych wg nowych przepisów obowiązujących od 28 czerwca 2015
Jak prawidłowo uregulować zakres obowiązków i granice odpowiedzialności stron oraz kwestie reklamacji, gwarancji i rękojmi w umowie, aby zabezpieczyć swoje interesy?
Poznań 29.07.2015
Ogólnopolskie warsztaty z poprawy stanu bezpieczeństwa dróg
Przetestowane rozwiązania w zakresie oznakowania i organizacji ruchu
Poznań 28.07.2015

centrum kompetencji forum