Centrum Kompetencji FORUM
Live support software

Polecamy:


Jesteśmy członkiem PIFSKrótko o nas.
Szkolenia na Centrum Kompetencji to między innymi seminaria, warsztaty, szkolenia video, wykłady online, konferencje i kongresy, szkolenia z nieruchomości, kursy administracyjne oraz szkolenia zamknięte jak i otwarte dla pracowników, menedżerów oraz nauczycieli.

Kursy przez internet (online) - zapraszamy do współpracy!

Szybko znajdź szkolenia w mieście:

Najbliższe szkolenia - Poznań

Lista szkoleń z miasta Poznań. Sprawdź dostępne tematy najnowszych szkoleń na terenie miasta Poznań. Zapisz się już dziś i weź udział w wybranym szkoleniu.

Szkolenia w Poznaniu – centrum biznesu i handlu oraz jednym z najprężniej funkcjonujących ośrodków w kraju - to doskonała szansa na rozwój lub pogłębienie własnej działalności. Jest to duże miasto targowe, doskonałe miejsce na zorganizowanie profesjonalnych warsztatów czy skutecznego szkolenia. Poznań posiada również bogatą bazę lokalową i świetną komunikację. Blisko stąd zarówno do Niemiec, jak i do centrum Polski. Z pewnością warto z tego położenia skorzystać.

Szkolenia:

Temat szkolenia Miasto Data
OGÓLNOPOLSKIE CERTYFIKOWANE WARSZTATY przygotowania bezpiecznych umów budowlanych
Jak prawidłowo uregulować zakres obowiązków i granice odpowiedzialności stron oraz kwestie reklamacji, gwarancji i rękojmi w umowie, aby zabezpieczyć swoje interesy?
Poznań 10.12.2014
OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY Jak zmienić placówkę medyczną w dochodowy biznes w 2015 r.
Z częścią praktyczną na przykładzie Kliniki Stanley w Poznaniu. Poznań, 3 grudnia 2014 r.
Poznań 03.12.2014

centrum kompetencji forum